Future Expo


Future Expo Sp. z o.o. to pierwsza profesjonalna platforma targowa online. Future Expo to nowoczesne rozwiązania dla biznesu wspierające rozwój firm oraz relacji biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami.

Na platformie Future Expo znajdą Państwo targi internetowe, na których prezentować się będą firmy, które są liderami w swoich branżach oraz firmy pragnące zainteresować swoją ofertą i wnieść coś nowego do świata biznesu.

Oprócz targów internetowych spółka Future Expo świadczy usługi reklamowe premium dla firm pragnących zaistnieć w internecie, w mediach społecznościowych oraz zainteresować sobą nowych klientów w sposób wcześniej nieosiągalny.

Założyciele spółki Future Expo to ludzie z pasją, wizjonerzy mający na swoim koncie lata doświadczeń oraz licznie zrealizowane projekty. Prezes Future Expo to osoba charyzmatyczna, pełna energii, która swoje 30 letnie doświadczenie i karierę poświeciła na pogłębianie wiedzy i umiejętności w wielu dziedzinach. Praca na wielu stanowiskach i w wielu branżach od przemysłu metalowego, przetwórczego, ochrony środowiska przez kształcenie młodzieży i dorosłych (współpraca w zakresie programu kapitał ludzki, współpraca z MEN i centami kształcenia), współprace z wieloma firmami i podmiotami ( biura projektowe i designerskie, firmy produkcyjne i usługowe), aż do prowadzenia od 10 lat własnej firmy dały podstawy do stworzenia tej idei.

Wiceprezes Future Expo to osoba, która przez ponad 20 lat zajmowała się marketingiem, reklamą, budownictwem, ekologią, doradztwem i handlem. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie dbając o rozwój podległych mu przedsiębiorstw, które obecnie współpracują z kilkuset firmami z terenu całego kraju. Jego doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych i dbaniu o odpowiedni poziom obsługi klienta przekłada się na funkcjonalne wejście w nową erę – erę targów internetowych.

Doświadczenie założycieli wraz z przyświecającą im idea zaowocowało opracowaniem platformy, która oferuje innowacyjne produkty dla rozwoju biznesu. By tworzyć nowoczesny niepowtarzalny produkt wykraczający poza współczesne standardy prowadzenia biznesu, zaprosili do współpracy specjalistów ds. e-usług, techników i najlepszych w branży inżynierów/programistów  Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w instytucjach państwowych, unijnych i przedsiębiorstwach prywatnych.

Wynikiem tej współpracy jest stworzenie pierwszej profesjonalnej platformy targowej online. Produktu innowacyjnego, zapewniającego stworzenie nowych relacji biznesowych, pomagającego w budowaniu sukcesu, zaistnieniu w świadomości ludzi czy dotarciu do wielu nie generując nadmiernych kosztów.