Partnerzy


logo-ekobau

ekobau.opole.pl

Ekobau Sp z o.o. to nowoczesna firma zajmująca się zbieraniem i transportem odpadów na terenie całego kraju. W ofercie Ekobau znajduje się m.in. transport i odbiór odpadów w celu ich unieszkodliwienia, czyszczenie separatorów i piaskowników, demontaż azbestu, oczyszczanie gruntów, rekultywacji zanieczyszczonych terenów oraz wiele wiele innych.
logo sppgo

sppgo.pl

Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w kwietniu 2000 roku. Podstawowym celem działania stowarzyszenia jest wspomaganie rozwoju polskiej przedsiębiorczości w zakresie gospodarki odpadami oraz opracowywanie projektów mających na celu szeroko rozumiany rozwój polskich firm zajmujących się usuwaniem odpadów.
logo markon

markon-projekt.pl

Firma MarKon-PROJEKT powstała  w roku 2000. W roku 2007 do dotychczasowych obszarów działalności została włączona szeroko rozumiana gospodarka odpadami, która stała się główną sferą działalności firmy. Zajmujemy się również doradztwem w dziedzinie gospodarki odpadami. W gospodarowaniu odpadami naszym priorytetem jest działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami i posiadanymi decyzjami.
Klub Karate "44"

klubkarate44.pl

Klub Karate „44” jest to największy klub karate w województwie łódzkim i jeden z największych w Polsce. Ćwiczy w nim ponad 350 zawodników. Wśród wychowanków klubu jest wielu mistrzów i medalistów mistrzostw Polski oraz Europy. Klub jest zrzeszony w Polskim Związku Karate Tradycyjnego. Klub Karate”44″ działa tez pro publico bono jako organizacja pożytku publicznego.
toredi logo

www.toredi.com

Firma TOREDI SP. Z O.O.powstała w 2017r.
Misją jest być solidnym partnerem pomagającym polskim firmom rozwijać się na rynkach wschodnich. Dążymy do tego aby skutecznie wspierać przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na rozwój własnej firmy na rynku Azjatyckim. Sukcesy naszych klientów to potężna inspiracja oraz dawka motywacji , które stanowią ważne czynniki dla rozwoju firmy TOREDI.